Kontakty

Skôr ako nás budete kontaktovať, prosím prečítajte si často kladené otázky. Je možné, že vaša otázka už bola zodpovedaná. Pokiaľ nenájdete svoju odpoveď, napíšte nám pomocou kontaktných formulárov. Odkazy na kontaktné formuláre pre jednotlivé typy otázok sú uvedené nižšie. Na väčšinu vašich otázok sa potrebujeme väčšinou aspoň na chvíľu pripraviť, aby sme vám odpovedali korektne. Preto je lepšie, keď využijete kontaktné formuláre pred telefónnym hovorom. Na vaše otázky sa vždy snažíme odpovedať čo najskôr, ale majte prosím strpenie, pokiaľ vám odpoveď nepríde okamžite. Často reagujeme na desiatky otázky používateľov v niekoľkých jazykoch a štátoch. Pokiaľ je to možné, komunikujte v anglickom, českom, poľskom alebo slovenskom jazyku. Ostatné jazyky si musíme preložiť, a niekedy nepochopíme, na čo presne sa pýtate. Otázky preto klaďte jednoducho a zrozumiteľne. Ďakujeme za pochopenie.

Objednávky

Potrebuješ sa opýtať na svoju objednávku? Chceš nám doplniť dôležité informácie k svojej objednávke? Potrebuješ pridať k objednávke ďalší tovar? Napíš nám to čo najskôr, aby sme to stihli včas.
Opýtať sa na objednávku
+420 605 458 363
Telefonicky PO-PIA od 9:00 do 16:00 hodín (len česky, slovensky, poľsky, anglicky)

Reklamácia, výmena

Nevybral si správnu veľkosť, potrebuješ vymeniť tovar za inú veľkosť? Nastal problém s tovarom a potrebuješ ho reklamovať?
Opýtať sa na výmenu tovaru
Opýtať sa na reklamáciu tovaru
+420 605 458 363
Telefonicky PO-PIA od 9:00 do 16:00 hodín (len česky, slovensky, poľsky, anglicky)

Partnerský program, veľkoobchod, marketing

Zaujíma ťa náš partnerský program? Máš svoje webové stránky a chceš si privyrábať predajom našich produktov? Si distribútor alebo výrobca tovaru, ktorý by sa mohol predávať na našom internetovom obchode a rád by si nám ho ponúkol? Máš pre nás zaujímavú ponuku ohľadom marketingu a propagácie produktov? Napíš nám.
Opýtať sa na partnerský program
Opýtať sa na obchodnú spoluprácu
Ponúknuť marketingovú, reklamnú spoluprácu

Hlásenie chýb eshopu, technológie

Vznikla na eshope nejaká chyba? Niečo ti nefungovalo alebo systém chybne reagoval? Máš pre nás tip na vylepšenie? Napíš nám to, a pomôž nám vylepšiť funkčnosť obchodu.
Nahlásiť chybu
Návrh na vylepšenie

Vrátenie tovaru

Nie ste spokojní s dodaným tovarom? V prípade, že ste konečný spotrebiteľ, máte podľa § 1829 Občianskeho zákonníka (zákon č. 89/2012 Zb.) právo zakúpený tovar vrátiť bez udania dôvodu, a to do 14 kalendárnych dní od dátumu prevzatia tovaru. Nárok máte aj v prípade, že objednávku urobíte po internete s osobným odberom na niektorej z našich kamenných predajní.
Podmienky pre vrátenie tovaru
Opýtať sa na vrátenie tovaru

Adresa pre vrátenie tovaru
Tovar zabaľte tak, aby nedošlo pri preprave k jeho poškodeniu. Na adresu uvedenú nižšie zašlite vrátený tovar a priložte faktúru a odstúpenie od zmluvy.

Ing. Roman Škorňák - ATAKT
K Nadjezdu 2/997
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic


PayPal a preplácanie nákladov na vrátenie tovaru
Ak ste za objednávku uhradili cez spoločnosť PayPal a máte aktivovanú službu /Vrátenie zadarmo/, tak vám môže spoločnosť PayPal preplatiť späť peniaze za poštovné pri vrátení tovaru. Informácie o tejto službe nájdete tu:
Späť peniaze za poštovné pri vrátení tovaru

POZOR: Pre uplatnenie služby bezplatné vrátenie, musíš mať na svojom PayPal účte túto službu aktivovanú pred objednaním. Zisti si na stránkach PayPal, ak je pre tvoju krajinu táto služba dostupná. Ak áno, aktivuj si ju. WWW.ATAKT.SK nemá nárok na náhradu nákladov na vrátenie, nech je zákazník k službe registrovaný alebo nie.

Prevádzkovateľ

Ing. Roman Škorňák - ATAKT
K Nadjezdu 2/997
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic

IČ: 65475054
DIČ: CZ7106165550


Bankový účet - pre zahraničné platby prevodom
IBAN: CZ59 2010 0000 0024 0011 4065
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Bankový účet je vedený na meno: Ing. Roman Škorňák

Bankový účet - Česká Republika
Číslo účtu: 2400114065 / 2010

Informácie k platbám
Nikdy neposielaj peniaze skôr, než k tomu budeš z našej strany vyzvaný emailom. Platobné pokyny: presná čiastka vrátane meny a variabilný symbol platby ti bude vždy zaslaný samostatne na tvoj e-mail. Pokyn na platbu ti odošleme, až máme 100% potvrdené, že je tovar pre teba pripravený na odoslanie. Zabráni sa tak zbytočnému vráteniu peňazí v prípade nekompletnej objednávky, ktoré môže vzniknúť vypredaním tovaru v kamenných obchodoch, chybne uvedenej skladovej dostupnosti a inej neočakávanej udalosti. Skladové zásoby pobočiek a centrálneho skladu sa synchronizujú 1x denne v nočných hodinách. Ďakujeme za pochopenie.

Typ spoločnosti / forma podnikania

Forma podnikania: SZČO (samostatne zárobkovo činná osoba)
Obchodný názov: Ing. Roman Škorňák

Zapísaný v živnostenskom registri Magistrátu mesta Ostravy

Riešenie sporov/sťažností
V prípade vzniknutých problémov alebo sťažností môžete využiť platformu na riešenie sporov online, ktorá je zriadená Európskou komisiou a je dostupná na internetovej adrese: ec.europa.eu/consumers/odr/.
Platforma preložená v jazyku slovenčina.

Bohužiaľ nie sme povinní a nemôžeme sa na riešení sporov alternatívnou (mimosúdnou) cestou zúčastniť.